Jak to na Karvinsku děláme:

Profesionální úvěrování na severní Moravě je realizováno mimo jiné skupinou finančních poradců a teamleaderů okolo p. Ing. Mariana Gladzisze, který je  po 15 letech u Wüstenrot stavební spořitelny obklopen týmem profesionálních kolegů, kteří působí zejména v oblastech Karviná, Ostrava a Český Těšín a Třinecko.

Marian Gladzisz říká:

„V rámci profesionálního poradenství jsme úspěšní zejména díky dlouholetým zkušenostem a znalostem v tématu zodpovědného úvěrování. Rádi našim klientům hledáme možnosti  při řešení jejich potřeb, ať už jsou investičního nebo konsolidačního rázu. Snažíme se společně zvládnout všechny situace, které naše klienty potkávají a razíme heslo: „hledáme způsob jak to půjde“.

V rámci týmu bych rád vyzdvihnul tři mé nejzkušenější kolegy: Radku Lokšovou, která působí se svým týmem v kanceláři v Ostravě – Mariánských Horách (28. října 854/258, Ostrava-Marianské Hory, 709 00 ) a již 20 let se na ní spokojeni klienti naší stavební spořitelny s důvěrou obracejí, Dagmar Remetovou, jejíž 10leté zkušenosti v oboru financí úročí.  V mém týmu je teprve krátce, ale během jednoho roku vybudovala tým mladých a perspektivních kolegů se kterými pracuje s  našimi klienty v oblasti Český Těšín (ulici Smetanova 1912/5 v budově KB, 3 p. ) a Třinec a v neposlední řadě také Ivo Kovařík, s nímž spolupracuji již 8 let a zastřešuje Ostravu – Porubu ( Sokolovská třída 1332. ), kde také sídlí jeho kancelář.

V mém týmu pracují i další kolegové jejíž každodenní  práce si vážím a rád bych jim všem poděkoval za profesionální a korektní přístup, se kterým přistupují k našim klientům.

Protože jsme velmi vytížení naší práci, v současné době rozšiřujeme náš tým a rádi přivítáme nové kolegy, kteří se na nás mohou s důvěrou obrátit na našem oblastním centru v Karviné, K.Sliwki 783, Karviná ( areál zimního stadionu ). 

Těšíme se na Vás“. 

Marian Gladzisz, oblastní vedoucí 

 

Náši nejlepší

IMG_20151001_122423.jpg